Agencja PR Jelenia Góra

Agencja PR Jelenia Góra z pewnością wiele osób zarządzającymi firmami w kotlinie szuka podobnych słów w wyszukiwarce google . Dlaczego ? ponieważ wcześniej czy później potrzebujemy jej wsparcia. Bez wątpienia w każdym aspekcie pracy występują następujące tematy do rozwiązania i stworzenia od podstaw dlatego tworzymy i pomagamy w:

1. PR produktowym

(Brand PR), które jest narzędziem komunikacji marketingowej i pozwala na prawidłowe zarządzanie wizerunkiem hotelu a także budowaniem jego opinii w branży turystycznej. Bezsprzecznie można także zastosować działania agencji dla firm, które chcą zmienić postrzeganie istniejącego hotelu, pensjonatu, biura podróży. Do głównych zadań należy:

 • analiza SWOT marki,
 • tworzenie nowej marki,
 • wprowadzanie marki na rynek,
 • tworzenie strategii komunikacji,
 • pozycjonowanie marki,
 • budowanie wizerunku hotelu, pensjonatu,
 • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z portalami opiniotwórczymi i mediami
 • współpraca z ambasadorami i liderami opinii,
 • wsparcie działań reklamowych,
 • prowadzenie biura prasowego,
 • monitoring i analiza mediów,
 • doradztwo w zakresie komunikacji marketingowej.

2. Content marketingu

Marketing ciekawej treści, której poszukują Klienci inaczej nazywany jest content marketingiem. Proces polega na tym by pisać i tworzyć ciekawe artykuły, opisy dlatego, że pomagają budować długotrwałe pozytywne relacje z odbiorcami. Dlatego działania te są długofalowe, angażujące różne segmenty turystów a jednym z głównych zadań jest zainteresowanie się podmiotem turystycznym.

Przede wszystkim jedną z bardzo wielu zalet content marketingu jest działanie polegające na polepszaniu pozycji własnej strony www w wyszukiwarkach Google, social mediach i web agentach. Proces jest prosty; aby dane słowo kluczowe wyświetlało się w Google (zostało odszukane przez roboty) to właśnie te słowo musi być na danej stronie www.

3. Relacja z imprezy, eventu.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo w ilu wydarzeniach lokalnych i ogólnopolskich wasza firma bierze udział? Imprez, eventów, konferencji, szkoleń itp. działań jest naprawdę mnóstwo. A teraz odpowiedzcie sobie czy opisaliście chociażby połowę z tych imprez na swoim kanale social media bądź w zakładce aktualności/blog?. Często jest jednak tak, że chcielibyśmy coś napisać ale co i w jaki sposób. Dlatego jako agencja prasowa pomożemy i napiszemy taką relację z eventu, która pomoże w działaniach wizerunkowych, SEO a także wzmocni funkcjonowanie Facebook.

4. Pr kryzysowy

Sytuacja kryzysowa w hotelu może zdarzyć się w każdej chwili i każdego dnia oznaczać coś innego. Hotel i pensjonat jest jak “żywy organizm” dzisiaj wszystko działa a jutro np: przez awarie, wypadek może nastąpić sytuacja, która może zniszczyć cały wizerunek firmy. Z pewnością ważny jest sposób komunikacji firmy z otoczeniem w czasie kryzysu. Zespół Marketing na plus posiadając doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach i sieciach hotelowych pomagają stworzyć strategie antykryzysowe. Należą to nich m.in standardy pracy, które mogą być wykorzystane długo przed potencjalnym kryzysem. Reasumując tworzymy to wszystko po to by być w pełni przygotowanym na zajęcie odpowiedniego stanowiska w mediach oraz obronę wypracowanego już wizerunku firmy.

Agencja PR… wyjadę się proste ale jest jedno ale…

W ciągłym natłoku codziennych obowiązków trzeba na wszystkie wyżej wymienione zadania mieć czas aby chociaż o nich powiedzieć a co dopiero napisać tzw. “wsad do tekstu”. I w tym właśnie miejscu ma pomóc Marketing na plus bo jako agencja pr wiemy:

 • co pisać i mamy “lekkie pióro” tak by inni chcieli to czytać.
 • znamy się na tym co się piszemy z dzieciny turystyki i hotelarstwa
 • znamy potrzeby firm i wiemy, że współpraca z agencją PR może być tania i bezpieczna.

Podsumowując jeżeli w twojej firmie jest potrzeba takich działań to skontaktuj się z marketing na plus a pomożemy we wszystkich tematach bez potrzeby zatrudniania agencji PR tylko konkretnych zleceń, które potrzebujesz zrobić.

KONTAKT

Telefon: +48 502 682 173

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl

Agencja PR Jelenia Góra
Agencja PR