Marketing na PLUS to zgrany zespół marketingowców i specjalistów ds. public relations z wieloletnim doświadczeniem, którzy świadczą usługi marketingowo-sprzedażowe w szczególności dla różnych z branż.

Jako agencja reklamowa specjalizujemy się w marketingu internetowym oraz usługach planowania i realizowania skutecznej komunikacji. Najbardziej odnajdujemy się na prowadzeniu fanpage na Facebooku, prowadzeniu wizytówki Google Moja Firma, projektowaniu grafik, budowie stron internetowych, pisaniu tekstów pod pozycjonowanie.

Od wielu lat ze względu na lokalizację w Jeleniej Górze współpracujemy z branżą turystyczną i hotelową a także atrakcjami turystycznym. Natomiast nie oznacza to, że nasze doświadczenie na wielu kanałach i przyda się także twojej firmie. Od prawie 4 lat zajmujemy się też dodawaniem treści, zdjęć i sprzedaży różnych produktów poza branżą turystyczną.

agencja reklamowa jelenia góra
marketing internetowy w agencji reklamowej to konieczność

Agencja reklamowa Jelenia Góra to nie tylko marketing

Marketing zewnętrzny to także jedna z naszych usług dla firm potrzebujących marketingu. Organizujemy pracę działów marketingowych, obiektów turystycznych, sklepów internetowych, która pozwalają zwiększyć ich zyski z przy jednoczesnym obniżeniu kosztów związanych z zatrudnianiem dedykowanych pracowników.

Przede wszystkim działamy na terenie Dolnego Śląska, w szczególności w Kotlinie Jeleniogórskiej i Ziemi Kłodzkiej, obsługując klientów z popularnych lokalizacji podgórskich tj. Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój, Jelenia Góra, Polanica-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Duszniki-Zdrój czy Zieleniec, a także mniejszych miejscowości, tj. Przesieka, Zachełmie czy Jagniątków, które w ostatnich latach rozwinęły się dynamicznie pod względem turystycznym.

Pomagamy także firmą z większych miejscowości takich jak Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Lubin, Polkowice.

agencja reklamowa Jelenia Góra
szkolenia dla działów marketingu

Dlaczego agencja reklamowa Marketing na Plus?

Agencja reklamowa Jelenia Góra co nas wyróżnia?

Wiemy, jak zarządzać Twoim biznesem. Skończone studia turystyczno-marketingowe oraz udokumentowane ponad 14-letnie doświadczenie w branży marketingowej na wszystkich rodzajach stanowisk. Pracowaliśmy jako kelner, recepcjonista, specjalisty ds sprzedaży, kierownik średniego szczebla. A przez wiele lat jako manager obiektu, dyrektor marketingu w dużych korporacjach należących m.in do skarbu Państwa.

Jesteśmy aktywnymi podróżnikami i sportowcami. Po prostu jesteśmy praktykami, którzy każdą wolną chwilę spędzają w polskich górach, a jak czas pozwoli to także za granicą.

Nasza pasja do eksplorowania codziennie przekłada się na naszą pracę. Po analizie potrafimy określić skąd są wasi klienci i zaproponować ich potrzeby. Po ustaleniu współpracy zaproponujemy szkolenia dla poszczególnych pracowników.

Tworzymy oferty turystyczne, które odpowiadają aktualnym trendom rynkowym. Proponujemy kreatywne i niekonwencjonalne rozwiązania, które uwzględniają potrzeby miłośników turystyki aktywnej, kulturowej, przygodowej czy rodzinnej.

Sprzedajemy. Nasze działanie pozwalają na szybkie zwiększenie sprzedaży oferty turystycznej i przyciągnięcie nowych grup klientów.

Współpracujemy. Lata pracy w branży turystyczno-sportowej pozwoliły wynegocjowanie bardzo dobrych cen. Współpracujemy zakresie: poligrafii, reklamy zewnętrznej i gadżetów reklamowych, grafiki komputerowej,  reklam w Internecie, prasie, radio…

Zainteresowany współpracą ? sprawdź nasze zakładki w których bardzo dokładnie opisaliśmy poszczególne działania w internecie i marketingu

KONTAKT

Telefon: +48 502 682 173

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl