Cennik usług marketingowych

Cennik usług marketingowych

Działania marketingowe to tak szeroki dział branży, że ciężko określić dokładny cennik usług marketingowych bez poznania szczegółów.

Wyobrażacie sobie Państwo pójście do sklepu i kupienie np. wędlin i sera w jednej cenie? Raczej jest to nie możliwe bo pomimo, że produkty należą do jednego gatunku; mięso, nabiał to ceny są naprawdę różne.

Dlatego aby poznać cennik usług marketingowych musimy najpierw wspólnie z Klientem zrobić początkowy rekonesans. Jako agencja Marketing na plus w przeciwieństwie do innych firm oferujemy kompleksową obsługę w zakresie reklamy i marketingu ale bez kopiowania pomysłów. Niewątpliwie ze względu na wieloletnie doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach, gdzie podstawą był marketing i sprzedaż poznaliśmy dokładne ceny ale każdorazowo i tak trzeba było robić osobne wyceny.

Cennik usług marketingowych a nasz zespół

Zespół Marketing na Plus to osoby specjalizujące się w różnych dziedzinach marketingu. Nieustannie doszkalamy się i współpracujemy z największymi drukarniami, kanałami mass media oraz agencjami interaktywnymi. Takie podejście jest dla nas bodźcem by jeszcze bardziej poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w taki sposób, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.

Ciągły rozwój techniki i stosowanie najnowocześniejszych technologii sprawia, że my jako firma dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania zadowoliły nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zdarzają się sytuacje, gdy nasza wiedza bądź umiejętności nie pozwalają na wykonanie usług ale ze względu na dużą ilość zleceń dla różnych zleceniodawców mamy bardzo dobre wynegocjowane ceny.

Każdy klient jest naszym zleceniodawcą dlatego sam określasz zakres wykonywanych prac. Możemy podpisać kompleksową umowę na prowadzenie kampanii bądź jednorazowe zlecenie na poniższe usługi. Zapoznajcie się Państwo z poniższymi wstępnymi cenami i skontaktujcie się jeżeli macie jakieś pytania.

Cennik usług marketingowych zarządzie CMS

 • zarządzanie systemem CMS – godzina 45 zł
 • pakiet 10 godzin pracy przy CMS – 299 zł
 • pakiet non-stop przy zarządzaniu – 1000 zł
cennik usług marketingowych
Cennik usług marketingowych – zarządzenie CMS

Cennik usług marketingowych – projekty graficzne

 • pojedynczy projekt graficzny – 50 zł
 • pakiet 10 projektów graficznych – 400 zł
 • pakiet 40 projektów graficznych A4 – 1200 zł
cennik usług marketingowych
Projekty graficzne – cennik usług marketingowych

AGENCJA PR, to przede wszystkim tworzenie opisów dla pakietów, języka korzyści, wywiady, materiały sponsorowane, relacje itp.

 • tekst redakcyjny 1000 znaków ze spacją 50 zł
 • pakiet tekstów redakcyjnych 10 tys. znaków 250 zł
 • pakiet tekstów redakcyjnych 50 tys. znaków 1000 zł
agencja pr - marketing na plus
Doświadczona agencja PR

Cennik usług marketingowych – social media

Sprawdź naszą zakładkę dotyczącą prowadzenie fanpage na Facebooku. Opisaliśmy dokładnie czym się zajmujemy i podajemy na tacy ciekawe rozwiązania. Natomiast trzeba to podkreślić, że nie samym Fb człowiek żyje. Dlatego poprowadzimy także Instagram, Twitter, Google Moja Firma i inne social media, które chcielibyście Państwo prowadzić.

Poniżej ceny prowadzenia w dwóch opcjach; tygodniowej (jednorazowej) oraz abonamentowej miesięcznej wybór należy do Państwa

 • dodawanie postów w social mediach 2 posty tygodniowo – 50 zł
 • pakiet ofertowy social media 400 zł/ miesięcznie obejmuje m.in.:

– stworzenie/ uaktualnienie informacji profilu/ konta,

– publikacja postów 6-8 miesięcznie,

– ciekawe i indywidualne projekty graficzne,

– komunikacja z fanami,

– stworzenie grup docelowych i person przy obsłudze płatnych kampanii Facebook Ads.

cennik usług social media
Prowadzenie kanałów Social Media może doprowadzić o zawrót głowy

Kampanie Google Ads

Ceny prowadzenia Google Ads są uzależnione w dużej mierze od kampanii, która ma być prowadzona. Jeżeli jest to jednorazowa kampania polegająca na stworzeniu kampanii ustaleniu segmentu Klienta, dopasowaniu treści, słów kluczowych i lokalizacji to cena wynosi 100 zł.

Natomiast jeżeli jest stała współpraca ceny są indywidualnie rozpatrywane, jednak można przyjąć, że jest to 5 % wartości przeprowadzonej kampanii Google.

prowadzenie kampanii google adv
Kampanie Google Adwords

BUDOWA STRON WWW

Co dokładnie składa się na cenę budowy strony internetowych opisaliśmy w poniższej zakładce ; strony internetowe. Nasza firma pracuje przede wszystkim systemie wordpress. Wiemy, że znajdują się inne firmy ale wordpress cały czas jest optymalizowany a programiści i specjaliście pracują nad nowymi szablonami. Nawet jeżeli weżniemy pod uwagę hosting, serwer to takie firmy jak Home.pl, LH.pl również wspierają i pomagają we wszystkich ustawieniach.

Strona internetowa jest tak naprawdę podstawowym działaniem, które powinieneś wdrożyć by zaistnieć w internecie. Jest tzw. być albo nie być i jeżeli chcesz dalej rozwijać swój biznes to musisz ją mieć. Kolejnym krokiem może być Facebook, social media ale własna strona www to kamień węgielny naszej firmy. W dalszym kroku powinieneś zapoznać się z SEO i optymalizacją a kolejne kroki zależą już tylko od ciebie.

Podstawowa strona www wraz z dodaniem treści i zdjęć dostarczonych od Klienta – 1500 zł/brutto

Podstawowa strona www bez tekstów i zdjęć dostarczonych od Klienta – od 2000 zł/brutto

POLIGRAFIA I GADŻETY

Drukarnie i agencje produkujące gadżety reklamowe dają rabaty dla firm, które z nimi współpracują i dużo zamawiają. Marketing na Plus ze względu na wieloletnie doświadczenie i wynegocjowane ceny z drukarniami i agencjami projektującymi gadżety może otrzymać znacznie większy rabat. Sprawa jest prosta jako agencja zamawiamy czegoś więcej niż Klient, który zamówienie robi pierwszy raz. Wyślij do nas zapytanie i szczegóły a my przekażemy Ci dokładną wstępną kalkulację.

poligrafia, druk, ulotki, - marketing na plus
Ze względu na długoletnią współpracę z dostawcami posiadamy niskie ceny na poligrafie i gadżety.

Marketing na Plus

W razie dodatkowych pytań – skontaktuj się z nami!

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl

Telefon: +48 502 682 173