Druk wielkoformatowy Jelenia Góra

Drukarnia Jelenia Góra

Czy poligrafia to branża, która swoje lata świetności ma już trochę za sobą? Absolutnie nie ! Jako agencja marketingowa w Jeleniej Górze ciągle widzimy i doświadczamy na własnej „skórze”, że jest to branża dla której warto prowadzić swoje usługi. W naszym regionie dużo jest usług turystycznych jak: hotele, restauracje, pensjonaty, wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu. Wszystkie te usługi powodują, że firmy chcą przekazać turystą oraz osobą korzystających z ich usług wszelkiego rodzaju ulotki, cenniki, menu itp. Jako drukarnia z Jeleniej Góry pomagamy nie tylko wydrukować wszystkie materiały poligraficzne ale także zaprojektować je od początku do końca.

Nie ukrywamy też, że rozwój internetu spowodował, że jednak materiałów poligraficznych drukuje się znacznie mniej niż 8-15 lat temu. Sami doskonale wiemy jakie budżety marketingowe wykorzystywane były na materiały drukowane i reklamę w prasie. Dawniej 1/3 budżetu była właśnie wykorzystana na powyższe działania marketingowe; teraz ta proporcja się zmieniła. Jednak w naszym społeczeństwie są dalej osoby, które chcą mieć drukowany katalog, drukowany magazyn/czasopismo a także ulotkę z menu restauracji, którą chcą przyczepić w widocznym miejscu np: na lodówce :).

Warto też wspomnieć o drukowanych materiałach w innych językach. Teraz w dobie pandemii Covid-19 wielu turystów z zagranicy korzysta z naszych usług ale miejmy nadzieje, że to się w niedługim czasie zmieni. Czy wtedy nie warto przedstawić im nowy katalog, ofertę, cennik usług w ich rodowitym języku? Oczywiście, że warto i bierzmy przykład z chociażby naszych sąsiadów z zagranicy. Niemcy oraz Czesi często drukują swoje materiały i tłumaczą je na 3 języki; swój ojczysty, angielski oraz polski. Dlatego właśnie drukarnia Jelenia Góra to być może miejsce, którego szukałeś oraz potrzebujesz.

Zespół graficzny w marketing na plus

W wielu przypadkach zdarza się tak, że ty bądź twoi pracownicy nie posiadają umiejętności graficznych oraz drukarskich. Nie potraficie stworzyć nowych ulotek, nowej wizytówki, katalogu co powoduje, że twoja firma nie rozwija się tak jak powinna. Nie mówimy tu, że materiały graficzne są najważniejsze ale całościowe działania marketingowe mają się uzupełniać i stanowić dużą całość. Wszystkie rzeczy są ważne; poligrafia, social media, strona www, kampanie w Google Ads ale także analityka i audyty naszych działań. Zespół graficzny czy inni pracownicy działu marketingu powinny mieć duże umiejętności w przygotowaniu wszystkich materiałów. Nasza agencja posiada zespół pracowników wśród których mamy grafików, pozycjonerów, copywriterów a nawet szkoleniowców i prawników. Grafika komputerowa jest bardzo ważna ale w wielu przypadkach projekt na Facebooka i do druku to dwa inne światy. Nie wiesz jak je przygotować? nie martw się nasz zespół graficzny zrobi to za twoją firmę. Wszystkie projekty oraz ulotek, wizytówek, katalogów po projekty na social media tworzymy od 14 lat. . Co warte podkreślenia jesteśmy także marketingiem zewnętrznym. Pomożemy nie tylko przy drukowaniu możemy ale i innych działaniach marketingowych nawet jak stworzenie znaku firmowego/logotypu. (zobacz więcej informacji).

Zespół graficzny stworzy dla twojej firmy zaawansowane broszury informacyjne w różnych formatach od A4 do B0, B1, B2, B3 oraz XXL. Jeżeli nie wiesz jakie są konkretne formaty to poniżej podajemy rozpiskę dla formatu A oraz B.

format papieru A0, A1, A2, A3, A4
Format papieru B0 , B1, B2, B3,

Poligrafia Jelenia Góra

Internet to przede wszystkim niesamowity rozwój technologiczny ale nie tylko. Internet to także oszczędność tak ważnego czasu a co za tym idzie pieniędzy. Duża ilość działalności firm przeniosła się do internetu. Jak w każdym biznesie można znaleźć plusy i minusy takich rozwiązań. Dla właścicieli biznesów internetowych plusem jest znacznie niższy koszt prowadzenia firm chociażby ze względu konieczność posiadania dużego lokalu użytkowego. Dzięki rozwojowi firm internetowych można powiedzieć, że przy wykorzystaniu firm zewnętrznych jesteśmy drukarnią internetową. Nie musisz tracić czasu na dojazd, dostarczaniu plików oraz martwić się o odbiór wydrukowanego materiału. Często jako agencja korzystamy z firm internetowych ale również podczas pandemii nauczyliśmy wykorzystywać się internet do zakupów on-line. Jeszcze jakiś czas temu niepojęte było, że zamawiamy kawę czy inne artykuły spożywcze przez internet ale teraz podczas Covid-19 nikogo to nie dziwi.

Przez ponad 14 lat nauczyliśmy i w pełni zgadzamy się z powiedzeniem „żeby napić się piwa to nie trzeba budować browaru”. Tak samo jest w naszej agencji marketingowej.

Jako agencja nie posiadamy swoich nowoczesnych maszyn i całego zakładu drukarskiego bo i po co? Co roku wychodzi nowy sprzęt i stary okazuje się przestarzały albo za drogi w użytkowaniu. Nasza agencja marketingowa korzysta z ogromnych możliwości technologicznych korporacji drukarskich. To pozwala na nam drukować druki offsetowe, cyfrowe, wielkoformatowe na najlepszych i najnowszych maszynach offsetowych jak ośmiokolorowy Heidelberg czy cyfrowe HP Indigo. Co ważne pokreślenia to fakt, że nie musisz się martwić o pracę z grafikami bo my zrobimy to za ciebie. Dajesz nam materiały a my zrobimy tak abyś miał gotowy materiał wydrukowany i zgodny z procedurami, które są wymagane.

Poza standardowymi produktami jak: rollypy, billboardy, ulotki, które możemy dla Państwa wykonać zajmujemy się także produkcją i drukiem nie typowych materiałów; folie samochodowe, taśmy samoprzylepne, numery startowe, siatki meh pylony, tablice z plexi, dibondu itp.

druk jelenia góra
rollup wymiary

Jak pracuje drukarnia w Jeleniej Górze?

Drukarnia Jelenia Góra pracuje na zasadzie agencji – czyli Ty zlecasz nam co mamy wydrukować a my, dzięki temu, że drukujemy znacznie więcej niż Ty sam. Czy to oznacza, że nie mamy własnej drukarni? Tak nie posiadamy własnych urządzeń drukarskich ale dzięki współpracy z drukarniami internetowymi mamy dla ciebie same plusy.

Głównym plusem są znacznie większe rabaty dla nas i lepsze ceny dla ciebie. Rozwiązanie jest bardzo proste ale sprawdza się od wielu wielu lat. Jeden hotel, pensjonat, firma świadcząca usługi w której potrzebne są materiały drukowane drukuje coś na jakiś czas. Cały nakład tej firmy może wynieść zaledwie 1000 sztuk np menu i 100 wizytówek. My jako agencja mamy X klientów i nakład drukarski jest znacznie większy więc jako firma mamy lepsze rabaty a ty lepsze ceny nawet jeżeli sam byś zamawiał w tych firmach.

Tym co nas też wyróżnia na tle konkurencji to fakt, że pomożemy i wskażemy także czy nie warto oprócz drukowania nie postawić też na inne działania marketingowe.

Drukujemy materiały już ponad 14 lat dla całej branży marketingowej i przez te wszystkie lata nauczyliśmy się, że każdy Klient jest inny. Podpowiemy czy być może oprócz wyrzucania pieniędzy w poligrafię może wykorzystać budżet marketingowy w inny sposób.. Na 100 % nie lubisz przepłacać jak każdy. Szanujemy twoje pieniądze dlatego jeżeli znajdziesz niższe ceny to postaramy się rozwiązać ten problem byś był zadowolony. Może zaoferujemy ci prowadzenie profilu na Facebooku? albo prowadzeniu wizytówki w Google Moja Firma.

Idealnie sprawdzamy się także w projektowaniu nowych stron internetowych na wordpress a także pozycjonowaniu ich za pomocą pisania tekstów SEO.

Nie ważne czy szukasz drukarni w Jeleniej Górze czy agencji reklamowej to nasze doświadczenie pozwoli ci poprawić swój wizerunek i działania w internecie.

drukowanie jelenia góra

W jakim czasie otrzymam wydrukowany materiał ?

Standardowo są to 2-3 dni robocze. W mniejszych ilościach i standardowych formatach druk jesteśmy w stanie wydrukować materiał w ciągu 1 dnia.

Czymś normalnym jest dla nas jest darmowa wysyłka na terenie Polski. Jeżeli jesteś Klientem w naszym regionie to jesteśmy w stanie dowieźć materiał pod wskazany adres w całej Kotlinie Jeleniogórskiej. Oczywiście pod warunkiem większego zamówienia druku poligraficznego.

Drukarnia Jelenia Góra – co drukujemy ?

Wszystko to co jest absolutnym minimum czyli:

 • druk katalogów wraz z dokładnym opisem i dodaniem „językiem korzyści”
 • druk i projekty profesjonalnego menu,
 • ulotki firmowe DL
 • kalendarze,
 • teczki ofertowe,
 • torby papierowe z logo,
 • notesy,
 • papier firmowy,
 • koperty,
 • zaproszenia,
 • numery startowe z chipem,
 • numery na koszulki,
 • fototapety,
 • wizytówki firmowe
 • fototapety
 • plakaty,
 • kalendarze
 • wsady do segregatora i wiele innych
 • druk na odzieży
 • wobbery,
 • siatki mesh
 • etykiety samoprzylepne na rolce
 • taśmy samoprzylepne na rolce

Sprawdź ceny i porównaj je z naszymi czy są dobre 🙂 i czy możesz zaoszczędzić ? wkońcu druk 50 tys. katalogów to jednak więcej niż 5 tys.

poligrafia jelenia góra

Kontakt

Telefon: +48 502 682 173

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl