Internet Marketing na Plus

Prawdopodobnie wiele osób odpowie, że w dzisiejszych czasach Internet jest wszystkim!

Codziennie duża liczba osób spędza od 8 godzin w pracy przy komputerze a potem jeszcze kolejne godziny po pracy bądź w trakcie jej powrotu.

Cały projekt globalnej sieci opisał w 1960 roku J. Licklider. Natomiast pomysłodawcą i funkcjonowaniem zainteresował się Paul Baran, który w 1962 opublikował 12-tomową pracę, będącą projektem wytrzymałych sieci cyfrowych a tym samym początkiem transmisji danych.

Jak zwykle początki nalatały do dużych instytucji i dostęp miał przemysł zbrojeniowy.

Późniejsze lata to powstanie znanych do teraz protokołów TCP/IP oraz DNS, czyli rozproszenie danych poprzez transmisję i wysyłkę oraz zbudowanie ich w jedną całość bezpośrednio już u odbiorcy.

Podobnie do innych projektów przez pewien czas ze względu procesy badań przez wojsko i wydany zakaz używania do celów komercyjnych Internetu jego rozwój spowolniał. Ponieważ w 1991 roku cofnięto zakaz od National Science Foundation Internet rozwijał się dalej i udostępniono go dla klienta indywidualnego.

internet marketing na plus
Internet Marketing na Plus

1991 Internet dla celów reklamowych

W momencie cofnięcia zakazów i już poznanej techniki przesyłania danych poprzez transmisję zaczęto dostrzegać, że Internet to świetne źródło to sprzedaży i reklamy. Jak powstała reklama oraz kiedy to zachęcam do przeczytania zakładki „grafika” (kliknij).

Co warte podkreślenia dzisiaj użytkownicy Internetu to wielomiliardowa społeczność, na której działaniu powstały także i choroby cywilizacyjne typu uzależnienie od Internetu, komputera, social mediów itp.

Internet to świat!

W sieci znajdziemy wszystko od informacji o sklepie, miejscu, atrakcji turystycznej po źródła rozrywki, komunikacji a nawet znalezienia partnera/partnerki.

Czasy, w których istniała tylko wyszukiwarka google również minęły i dzisiaj dużo osób nie korzysta tylko z niej, ale również z Facebooka, twittera, Instagrama, YouTube, ale także dużych portali takich jak Onet, Wirtualna Polska czy Interia.

Sieć pozwoliła na kolejne rzeczy! Oglądamy kanały TV, filmy, które są wrzucane na serwer, słuchamy muzyki czy gramy na komputerach i telefonach z osobami z innego kontynentu.

Dzięki internetowi nawet zakupy z odległych krajów to nie problem. Wszelkiego rodzaju portale zakupowe od Ebay, alliexpres, alibaba to już nawet dla laika nie problem. Reklama i sprzedaż ogarnęła naprawdę wielki kawałek tortu i cały widz polega na tym by umieć go wykorzystać.

W poniższych zakładkach opisujemy dokładniej, na czym polegają poszczególne dziedziny marketingu internetowego i mamy nadzieje, że zdradziliśmy kawałek wiedzy a po więcej zadzwonicie bądź napiszecie.

agencja interaktywna – kliknij

pozycjonowanie stron poprzez SEO i Google Ads

zarządzanie dostępnością hoteli i treścią stron www

prowadzenie profili na facebook oraz w social mediach

projekty stron internetowych – sprawdź

Masz pytania bądź chcesz poznać bliżej ofertę ?

Zadzwoń lub napisz

tel: +48502682173

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl