Co robimy?

Marketing na plus = marketing Jelenia Góra

Marketing na plus

Marketing na plus to zespół marketingowców i specjalistów ds. public relations z wieloletnim doświadczeniem, którzy świadczą usługi marketingowo-sprzedażowe w szczególności dla branży turystyczno-sportowej.

Specjalizujemy się w marketingu internetowym w związku z tym planujemy i realizujemy skuteczną komunikację obejmującą hotele, pensjonaty, biura podróży i atrakcje turystyczne.

Dodatkowo organizujemy pracę działów marketingowych, które pozwalają zwiększyć ich zyski przy jednoczesnym obniżeniu kosztów związanych z zatrudnianiem dedykowanych pracowników.

Lokalizacja działalności?

Działamy na terenie Dolnego Śląska, w szczególności w Kotlinie Jeleniogórskiej i Ziemi Kłodzkiej, obsługując klientów z popularnych lokalizacji podgórskich tj. Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój, Jelenia Góra, Polanica-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Duszniki-Zdrój czy Zieleniec, a także mniejszych miejscowości, tj. Przesieka, Zachełmie czy Jagniątków, które w ostatnich latach rozwinęły się dynamicznie pod względem turystycznym. W rezultacie pomagamy także obiektom turystycznym z pasa wybrzeża Morza Bałtyckiego z najważniejszymi miejscowościami, tj. Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Pobierowo, Ustronie Morskie, Dąbki, Łeba, Gdańsk czy Hel.

Dlaczego marketing na plus ?

  • przede wszystkim działamy jak zewnętrzny, dynamiczny dział marketingu dla obiektów sportowo-turystycznych
  • Skutecznie tworzymy i zarządzamy sprzedażą ofert turystycznych naszych klientów
  • Wspieramy firmy w środowisku internetowym, tworząc strony www, zarządzając systemami CMS i świadcząc usługi pozycjonowania SEO
  • Dbamy o najlepszy wizerunek obiektów turystycznych i sportowych w mediach społecznościowych m.in Facebook, You Tube, Instagram

Co nas wyróżnia?

Wiemy, jak zarządzać Twoim biznesem. W przeciwieństwie do innych agencji posiadamy ukończone studia turystyczno-marketingowe oraz udokumentowane ponad 12-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej i turystycznej na poszczególnych szczeblach – od kelnera, recepcjonisty, przez kierownictwo średniego szczebla, po managera obiektu.

Jesteśmy aktywnymi podróżnikami i sportowcami. Dlatego po prostu jesteśmy praktykami, którzy każdą wolną chwilę spędzają w polskich Sudetach i nad Morzem Bałtyckim. Nasza pasja do eksplorowania codziennie przekłada się na naszą pracę. W rezultacie wiemy jakich atrakcji szukają Twoi goście. 

Tworzymy oferty turystyczne, które odpowiadają aktualnym trendom rynkowym. W przeciwieństwie do innych proponujemy kreatywne i niekonwencjonalne rozwiązania, które uwzględniają potrzeby miłośników turystyki aktywnej, kulturowej, przygodowej oraz rodzinnej.

Sprzedajemy. Z pewnością nasze działania pozwalają na szybkie i bezpieczne zwiększenie sprzedaży oferty turystycznej i zainteresowanie swoją ofertą nowych grup klientów.

Współpracujemy. Lata pracy w branży turystyczno-sportowej pozwoliły wynegocjować bardzo dobre ceny w zakresie poligrafii, reklamy zewnętrznej i gadżetów reklamowych, grafiki komputerowej,  reklam w Internecie, prasie oraz w radiu.

Kontakt Marketing na Plus

Telefon: +48 502 682 173

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl