Marketing turystyczny

Wyznacznikiem naszej firmy świadczącej różnego rodzaju usługi, których od wielu lat brakuje w Jeleniej Górze a może nawet w Polsce jest zdefiniowany marketing turystyczny. Dlatego agencja Marketing na Plus w przeciwieństwie do innych firm agencyjnych nie kopiuje działań marketingowych. Zawsze pracujemy na tym co już sprawdzone i wyuczone w branży turystyczno-sportowej. Przez 14 lat pracy, podróżach, organizacji i uczestnictwa w imprezach sportowych zebraliśmy ogromne doświadczenie i nauczyliśmy się co w branży działa a co nie. W dzisiejszych czasach reklama, działania marketingowe dla firm pozwalają wpływać na wynik sprzedażowy. Decyzja o założeniu firmy marketing na plus dla branży turystyczno-sportowej bezsprzecznie była słuszna.

Marketing turystyczny, który chcemy realizować wymaga od firmy znajomości na danej branży bez bycia monopolistą od wszystkiego. Dlaczego, taki podział branżowy jest potrzebny i aż tak ważny. Ponieważ nikt nie będzie potrafił prowadzić dobrych działań dla motoryzacji jeżeli się na niej nie zna. Bez wątpienia tak samo jest w branży turystycznej. Firma, z małą wiedzą o turystyce może mieć problem w pracy z takimi portalami jak Booking, Travellist, Yield Planet, Trivago.

Portale web agentów to zaledwie dopiero początek działań podejmowanych na rzec hoteli i pensjonatów. Podsumowując nie można zapomnieć o czynniku “czasu”, który powoduje, że na przestrzeni wielu lat działania się zmieniają i trzeba sprawdzać co działa a co nie.

Reasumując jeżeli uważasz, że Twoja firma potrzebuje pomocy i wsparcia w turystyce lub sporcie, to skontaktuj się z nami. Jako specjaliści w swojej branży firma marketing na plus przede wszystkim pomaga m.in w:

marketing na plus - marketing jelenia góra
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

Masz więcej pytań bądź sugestie?

Zadzwoń i napisz

tel: + 48502682173

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl