Polska Zobacz Więcej

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Akcja pod patronatem Ministerstwa Rozwoju oraz Polskiej Organizacji Turystycznej w ciągu 12 miesięcy tworzy 2 razy specjalną akcję dla branży turystycznej.

Akcja ta nazywa się Polska zobacz więcej czyli; zobacz, zjedz, poznaj atrakcje turystyczne w obniżonych cenach nawet do 50 % !. Kampania ta skierowana jest zarówno dla branży turystycznej, gastronomicznej i całej masy turystów. Pierwsza akcja, która odbyła się 6 lat temu nie była aż tak popularna jak każde kolejne akcje. Z roku na rok zarówno obiektów, restauracji, atrakcji turystycznych przybywa dzięki, której każdy Polak może „zobaczyć więcej podczas weekendu”.  

Co ona daje?

Jak każda akcja promocyjna ma za zadanie budowanie pozytywnego wizerunku Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Organizacji Turystycznej ale także naszego kraju. Co warte podkreślenia to fakt, że akcja i termin są naprawdę przemyślane bo wybierane są terminy poza głównym sezonem turystycznym. To się chwali bo łatwo promować dany produkt i działania marketingowe, gdy jest sezon; gorzej gdy sezon się skończył.  Promocja dotyczy naprawdę wielu kanałów dystrybucji w tym tych najważniejszych jak TVP, Polskie Radio, prasę oraz wszechobecny Internet.  

Przystąpienie do akcji?

Warunkiem przystąpienia do akcji jest uzupełnienie stosownych dokumentów ze strony https://polskazobaczwiecej.pl/ i odesłanie jest do organizatora. Po zrobieniu tych kroków Ministerstwo Rozwoju i POT wprowadzają dziesiątki obiektów i usług do katalogu a potem promują całą akcje.

Na samym rynku Kotliny Jeleniogórskiej jeszcze 6 lat temu można było znaleźć nieliczne obiekty jak to wyglądał teraz możecie sami zobaczyć pod tym linkiem.(kliknij)

Polska Zobacz Więcej
Polska Zobacz Więcej

W tym roku edycja wypadała na 22-24.11.2019 więc naprawdę trafiony okres. Po Wszystkich Świętych ale jeszcze przed Mikołajem więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Podsumowanie agencja marketingowa

Jako agencja marketingowa Marketing na Plus podpisujemy się dwoma rękami i będziemy zachęcać każdego partnera z którym współpracujemy bądź będziemy aby uczestniczył w tej akcji – BRAWO !

Kontakt

Marketing na Plus

58-506 Jelenia Góra

tel: +48502682173

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.