Portfolio

Portfolio – zobacz, kto nam zaufał

Nasza firma istnieje na rynku usług agencji marketingowej stosunkowo niedługo, bo prawie 3 lata. Natomiast to co nas wyróżnia to fakt, że w dziale marketingu i sprzedaży pracujemy już ponad 14 lat. Początki naszego doświadczenia zdobywaliśmy w branży rowerowej zaczynając pracę z marketingiem internetowym. Następnie przyszła kolej na branżę turystyczną i hotelową. Na przestrzeni lat wykorzystywaliśmy każdy element marketingowy jaki przydał się w pracy. Współpracowaliśmy z prasą zarówno lokalną, jak i ogólnopolską (dzienniki codzienne, magazyny, czasopisma branżowe). Był też czas na radio, TV, reklamę zewnętrzną, ambientową, druk wszelkiego rodzaju ulotek, katalogów, broszur. Oczywiście podczas różnych akcji marketingowych nie mogło zabraknąć także wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych, więc i tu mamy szerokie doświadczenie w tym zakresie.

Covid-19 praktycznie zamknął branżę eventową i targową, jednak my nadal tworzyliśmy sami stoiska, oferty specjalne i działaliśmy w sprzedaży i marketingu na różnych rynkach. 8 lat temu rozpoczęła się era marketingu internetowego. W tej dziedzinie marketingu uczyliśmy się… Początki to praca z systemem do zarządzania treści CMS, potem przyszła kolej na pozycjonowanie firm przy udziale firm zewnętrznych za pomocą wizytówek. Nauczyliśmy się jak korzystać z płatnych kampanii Google Adwords/ Ads oraz jak pisać teksty SEO, aby zyskiwać na pozycjonowaniu.

Prowadzenie social media

Prowadzenie social media na samym początku to tyko sam Facebook, chodź trzeba przypomnieć, że nasz rodzimy portal „Nasza Klasa” też był swego rodzaju początkiem social mediów. Obecne social media, to bardzo dobre źródło marketingowe, mające za zadanie budowanie świadomości marki i firmy w oczach ich potecjalnych Klientów/ odbiorców. Co pewien czas powstają coraz nowsze portale i aplikacje, odgrywające ogromną rolę w mass mediach, tj. Instagram, Twitter, YouTube, Tik Tok, Linedin i wiele innych. Jedank badania, a także wielu specjalistów uważa i wskazuje, że nie należy w tym całym szaleństwie zapominać o poprawnym i systematycznym prowadzeniu wizytówki Google Moja Firma.

W czasie naszej pracy możemy pochwalić się zbudowaniem razem z firmami kilku wielkich portali stron internetowych, które po ich wprowadzeniu były innowacyjne i nowoczesne. Teraz sami tworzymy strony internetowe a jeżeli jest taka potrzeba, to nasze długoletnie dobre relacje pozwalają nam zaoferować Państwu zniżki na budowę stron przez profesjonalistów.

Nasi partnerzy biznesowi

Ośrodek Wypoczynkowy Wojków w Kowarach

Ośrodek Wojków, to obiekt hotelowy dla ponad 110 osób. Współpracuje on z klientami indywidualnymi jak i zorganizowanymi. Położony jest w miejscowości Kowary w województwie dolnośląskim u podnóża Karkonoszy blisko Rudaw Janowickich. Nasza współpraca jest kompleksowa. Stworzyliśmy dla nich stronę internetową wraz z silnikiem rezerwacji, którego wówczas nie posiadali. Od nowa zaczęliśmy prowadzić Facebooka, wizytówkę Google Moja Firma, a także przeprowdziliśmy wiele konsultacji w sprawie sprzedaży i marketingu.

strona osrodek wojkow strona internetowa
Ośrodek Wojków – budowa strony internetowej

Strona internetowa: https://wojkow.pl/

Alchimowicz Bike – salon i serwis rowerowy Jelenia Góra

Kolejny wieloletni partner z którym współpracujemy od ok 5 lat. Alchimowicz Bike to salon rowerowy w Jeleniej Górze, dystrybutor marek rowerowych takich jak: KTM, Cannondale, CTM, GT. W sklepie znajdziemy bardzo duży asortyment rowerów oraz części rowerowych najlepszych marek, a także serwis rowerowy i Bike Fitting.

Dla naszego Partnera prowadzimy pozycjonowanie strony internetowej, piszemy teksty, zarządzamy systemem CMS, a także prowadzimy sklep internetowy. W ramach naszej współpracy prowadzimy Facebooka oraz Google Moja Firma.

prowadzenie fanpage Facebooka
Prowadzenie fanpage na Facebook’u, zarządzanie systemem CMS

Strona internetowa: www.alchimowiczbike.pl

Kapellanka. Woda z Krainy Wygasłych Wulkanów


Marka wody Kapellanka istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Woda jest rozlewana w Górach Kaczawskich na wysokości 500 m.n.p.m z tworów kambryjskich z naturalnego, samo wypływającego źródła w Podgórkach.
Źródło wypływające poniżej wzgórza „Kapella” stanowi wodę dokładnie filtrowaną przez skały wapienne, osadowe sprzed 500 mln lat, o wysokiej zawartości minerałów, w tym wapnia i magnezu, a wzbogacana jest naturalnym jodem.

Nasza firma pomaga w promowaniu marki na portalu Facebook, Instagram, Google Moja Firma, a także wprowadza kosmetyczne zmiany na stronie www.

Kapellanka. Woda z Krainy Wygasłych Wulkanów

Strona internetowa: https://galony.kapellanka.com.pl/

Pizzeria Oliwa i Czosnek – Jelenia Góra

Pizzeria Oliwa i Czosnek znajduje się przy przepięknej starówce, w samym sercu jeleniogórskiego rynku. W menu znajdują się takie pozycje jak oryginalna włoska pizza, wytwarzana z najwyższej jakości składników i podawana tylko z własnoręcznie mieszanymi oliwami. Ponadto w ofercie znajdują się także sałatki, makarony oraz absolutny śniadaniowy hit – kanapki panuozzo.

Nasza współpraca opiera się na promowaniu firmy na profilu Facebook, a także doradztwie w zakresie dodatkowych usług marketingowych.

oliwa i czosnek
Pizzeria Oliwa i Czosnek

funpage Facebook – Oliwa i Czosnek

Agroturystyka Słodka Gruszka – Kopaniec

Słodka Gruszka, to przepięknie położony ośrodek agroturystyczny w Kopańcu, w Górach Izerskich. To miejsce z duszą, przyjazne rodzinom z dziećmi oraz akceptujące nasze zwierzęta. Standard, a także wyposażenie obiektu obiektu nie powstydziłby się hotel 4- gwiazdkowy. Przesympatyczna właścicielka serwuje swoim Gościom doskonałą KUCHNIĘ, opartą na miejscowych, zdrowych produktach, domowych przetworach, diecie bezglutenowej i slow food.

Działania, dla obiektu, to również kompleksowa usługa – zarządzanie systemem CMS, prowadzenie bloga, obsługa Facebooka a także rozpoczęty projekt własnej strony internetowej. Efektem współpracy jest także druk przepięknej kolorowanki dostępnej dla najmłodszych Gości w obiekcie.

słodka gruszka kopaniec
Słodka Gruszka Kopaniec

Strona internetowa: http://www.slodkagruszka.wszklarskiej.pl/

Fotografia – Focus-Photo

Foto-Focus, to strona poświęcona fotografii, prowadzona przez fotografa Dariusza Szymańskiego w Kowarach.

Motto przyświecające podczas pracy brzmi “Fotografia jest dla mnie medium studiowania człowieka i jego relacji, związków, interakcji z otoczeniem” – z katalogu wystawy Wobec Codzienności. Fotograf specjalizuje się w portretach, wnętrzach oraz variach.

Od podstaw stworzyliśmy nowoczesną i responsywną stronę www oraz wspólnie opracowaliśmy teksty. W planach są również nowe teksty oraz pozycjonowanie strony www wraz z prowadzeniem Facebooka i Google Moje Firma.

Focus-Photo

Strona internetowa: https://focus-photo.pl/

Moja Fundacja – Jelenia Góra

Moja Fundacja, to organizacja non-profit skupiająca się na niesieniu pomocy dzieciom z Domów Dziecka z obszaru Dolnego Śląska, głównie Karkonoszy. Swoimi działaniami aktywnie wspierają i aktywizują swoich podopiecznych, tworząc m.in. Akademię Piłkarską Victoria-Moja Fundacja, a także inne imprezy cykliczne jak np. Atak Ojców na Górę Szybowcową. Są aktywnymi obserwatorami otaczającej nas rzeczywistości, reagujący na każdą możliwość wsparcia drugiej osoby i maksymalnie wykorzystujący daną im szansę.

Nasze wspólne działania, to budowanie wspólnej strategii marketingowej dla działań fundacji oraz bieżące prowadzenie funpage na Facebooka oraz na Instagramie. W planach mamy mamy postawienie nowej strony www.

moja fundacja jelenia góra
Moja Fundacja Jelenia Góra

Strona internetowa: https://mojafundacja.org.pl/

Uzdrowisko Lądek-Długopole Zdrój S.A.

Uzdrowisko Lądek-Zdrój położone jest w południowo-wschodniej części Ziemi Kłodzkiej, u stóp malowniczych Gór Złotych, Gór Bialskich i Krowiarek, wzdłuż rzeki Białej Lądeckiej. Ukształtowanie terenu oraz porośnięte zielenią stoki gór powodują, że łagodny klimat Lądka pomaga w leczeniu wielu chorób.
Klimat Lądka-Zdroju ma działanie tonizujące na układ nerwowy, a także umożliwia wyciszenie i relaks. Naturalne bogactwo leczniczych źródeł oraz ukształtowanie terenu, a także dogodne warunki klimatyczne czynią to miejsce wspaniałym celem ucieczki od cywilizacyjnych trudów.

Marketing na Plus podjęło współpracę z Uzdrowiskiem w zakresie prowadzenia kampanii marketingowych, a także zarządzanie profilami na Facebooku oraz Instagramie.

uzdrowisko lądek zdrój
Uzdrowisko Lądek Zdrój

Strona internetowa: https://www.uzdrowisko-ladek.pl/pl

Sudeckie Centrum Przedsiębiorców

Sudeckie Centrum Przedsiębiorców, to stowarzyszenie zrzeszające firmy w rejonie Kotliny Jeleniogórskiej. Każdy członek ma możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach oraz prezentacji swoich usług innym członków. Członkowie Stowarzyszenia wspólnie opracowują strategie marketingowe, wspierają się wzajemnie swoim doświadczeniem i obszerną wiedzą, polecając swoje usługi innym firmom

Jako agencja marketingowa Marketing na Plus wspieramy i prowadzimy działania marketingowe na Facebooku.

sudeckie centrum przedsiębiorców
Sudeckie Centrum Przedsiębiorców

Strona internetowa: https://scp.com.pl/

Pensjonat Pegaz – Zieleniec

Zieleniec, to miejscowość, która znana jest przede wszystkich ze znakomitych warunków narciarskich panujących tu przez prawie 6 miesięcy. Kompleks wyciągów narciarskich, tworzy się wielokilometrowe trasy dla początkujących narciarzy. Pensjonat Pegaz oddaje do dyspozycji Gości pokoje, mogące standardowo pomieścić od 2 do 4 osób. W budynku mieści się również restauracja, sauna i pomieszczenie do przechowywania sprzętu turystycznego („narciarnia”). Goście mają również do dyspozycji bezpłatny parking.

Dla naszego Klienta prowadziliśmy specjalistyczne szkolenia z zakresu obsługi sytemu CMS, portalów rezerwacyjnych oraz pisania tekstów pod pozycjonowanie SEO.

Ośrodek Pegaz Zieleniec
Ośrodek Pegaz Zieleniec

Strona internetowa: https://pegazzieleniec.pl/

Strefa Powypadkowa – Centrum Odszkodowań Euco

Strefa powypadkowa, to zespół wykwalifikowanych doradców, którzy sprawnie i rzetelnie przedstawią każdemu prawa, jakie przysługują, gdy uległo się wypadkowi wraz z należnym odszkodowaniem z tego tytułu.

Nasza firma od początku prowadzi działania promujące na profilu Facebook.

Strefa powypadkowa Jelenia Góra
Strefa powypadkowa Jelenia Góra

Agroturystyka Słoszówka – Duszniki-Zdrój

Agroturystyka Słoszówka oferuje noclegi w malowniczej okolicy uzdrowiska Duszniki-Zdrój, a także Gór Stołowych, stanowiąc przy tym doskonałą bazę wypadową. Miejsce polecane przede wszystkim turystom, którzy szukają odpoczynku na łonie natury oraz myślą o miejscu, z którego w każdym kierunku jest coś ciekawego do zobaczenia.

Podczas spotkania z właścicielami obiektu mieliśmy okazję doradzać i przeprowadzić szkolenia z zakresu obsługi sytemu CMS, portalów rezerwacyjnych oraz pisania tekstów pod pozycjonowanie SEO.

Strona internetowa: https://sloszowka.pl/galeria/

Willa Dąbrówka – Karpacz

Willa Dąbrówka w Karpaczu to urocze miejsce umiejscowione w willi z 1900 roku. Klimatyczny obiekt, położony w otoczeniu zieleni, w ścisłym centrum Karpacza. Skorzystać można zarówno z miejskich atrakcji, jak i olbrzymiego ogrodu z altanką, miejscem na ognisko i grilla.

W Willi Dąbrówka dostępnych jest łącznie 48 miejsc noclegowych. Każdy wyposażony w niezwykle wygodne łóżka, zaprojektowane specjalnie po to, by zapewnić gościom najwyższy standard wypoczynku. Wszystkie pokoje posiadają przeszklone werandy, dzięki którym można być bliżej natury, nawet jeśli aura nie jest zbyt łaskawa. Jest też sala kominkowa i szereg atrakcji dla aktywnych.

Wzajemna współpraca opiera się na prowadzeniu działań marketingowych, uwzględniających pisanie tekstów na stronę www z wykorzystaniem języka korzyści.

Strona internetowa: http://dabrowka.karpacz.pl

Pizzeria Warka – Jelenia Góra

Kolejny punkt restauracyjny w naszym portfolio. Restauracja „Piwiarnia WARKI”, to najlepsze miejsce na miłe spędzenie czasu w gronie rodziny i znajomych. Znajduje się ona w samym centrum Jeleniej Góry, w przepięknych wnętrzach starówki jeleniogórskiej. Restauracja Piwiarnia WARKI utrzymana jest w charakterze eleganckiego klubu, spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wzajemna współpraca oparta na rozmowach na temat strategii marketingowej, budowy własnej strony internetowej oraz działań w internecie. Oprócz tego stworzyliśmy projekty graficzne, które zostały wykorzystane do działań sprzedażowych i marketingowych.

Pizzeria Warka Jelenia Góra
Pizzeria Warka Jelenia Góra

Strona internetowa: www.piwiarnia.jgora.pl

Magazyn branżowy Timm

Ideą TIMM Magazynu jest tworzenie wyjątkowego miesięcznika, na którego kolejne numery czytelnicy będą czekali z utęsknieniem. To czasopismo przygotowywane z pasją i prawdziwym zainteresowaniem, które z każdym kolejnym numerem inspirowało, wskazywało ciekawy kierunek i dawało do myślenia. Magazyn Timm poświęcony lokalnym atrakcjom, branżom, opisujący ciekawych ludzi i firmy z regionu Karkonoszy.

W wielu wydaniach magazynu TIMM mieliśmy okazję współpracować jako profesjonalista opisujący zagadnienia z zakresy marketingu i branży turystycznej.

Magazyn Timm
Magazyn Timm

Strona internetowa: https://timmmagazyn.pl/

Pro-Pflege – opieka dla seniorów w Niemczech

Pro-Pflege zajmuje się rekrutacją opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech i na terenie Polski. Nasza firma działa na rynku polskim od ponad 12 lat. W tym czasie współpracę z nami podjęło ponad 1000 osób. W miejscowości Brzeg, gdzie mieści się siedziba firmy jesteśmy liderem w zatrudnianiu osób do pracy w opiece nad osobami starszymi. Nasi pracownicy zatrudniani są legalnie. Każdy, kto podejmie z nami współpracę ma zapewnioną obsługę przez wyszkolony personel Pro-Pflege.

Od początku współpracy zajmujemy się projektowaniem ulotek, ofert, katalogów, wpisów na Facebooku i wszelkiego rodzaju projektowaniu graficznemu dla różnych usług firmy.

Salon stylizacji paznokci – Wpadnij pod pilniczek

W naszym portfolio taka branża to zupełna nowość. Podjęliśmy wyzwanie i rozpoczęliśmy wzajemną współpracę, ponieważ każdego Klienta traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się znaleźć dla niego najlepsze rozwiązanie. Firma „Wpadnij pod pilniczek” to młoda firma, która powierzyła nam działania marketingowe na Facebooku. Odbyły się także rozmowy nt. zbudowania własnej strony internetowej oraz prowadzenia wizytówki Google Moja Firma.

Wpadnij pod pilniczek
Wpadnij pod pilniczek

Kontakt

Marketing na Plus

Telefon: +48 502 682 173

e-mail: biuro@marketingnaplus.pl